Lori Hoxha flet për vështirësitë që kishte gjatë izolimit - Bota Sot
Lori Hoxha flet për vështirësitë që kishte gjatë izolimit

Mediale Vip

Lori Hoxha flet për vështirësitë që kishte gjatë izolimit

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 00:04
Lori Hoxha

Lori ka rrëfyer përvojën e saj në karantinë.

Blogerja e njohur Lori Hoxha është një përdoruese e rregullt e rrjetit social Instagram, dhe së fundmi ka shfrytëzuar opsionin pyetje/përgjigjet.

Njëri nga ndjekësit e kishte pyetur atë se si ishte përvoja e saj gjatë javëve të izolimit.

Ajo zbuloi se 3 javët e para të vetë izolimit nuk ishin aspak të lehta për të.

“3 javët e para ishin të vështira për mua që të ambientohesha em faktin se do isha e vetme me mendimet e mia. Por më pas fillova të bëj disa ndryshime, të punoja në projekte të ardhshme dhe ndiqja trajnime online që më ndihmonin me gjendjen mendore. Në përgjithësi nuk do e rekomandoja si eksperiencë, por që nuk ishte dhe aq keq”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat