Asnjë si Angela Martini, ekspozon linjat trupore nën rrezet e diellit - Bota Sot
Asnjë si Angela Martini, ekspozon linjat trupore nën rrezet e diellit

Mediale Vip

Asnjë si Angela Martini, ekspozon linjat trupore nën rrezet e diellit

Më: 28 qershor 2020 Në ora: 09:42
Angela Martini

Konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare, dhe këtë epitet e dëshmon në secilën paraqitje.

Modelja e njohur, Angela Martini kujdeset që çdo herë të vjen joshëse, madje në secilën paraqitje të saj ajo merr vëmendje të madhe nga ndjekësit e shumtë nëpër rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku ka vënë në pah linajt e saj bombastike trupore derisa po shijonte rrezet e diellit.

Bukuria që e karakterizon dhe linjat në formën më të mirë e bëjnë atë padyshim një nga modelet më ‘hot’ shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat