Ja si duket modelja e famshme pa photoshop - Bota Sot
Ja si duket modelja e famshme pa photoshop

Mediale Vip

Ja si duket modelja e famshme pa photoshop

Më: 29 qershor 2020 Në ora: 08:43
Boohoo

Marka e njohur britanike Boohoo ka ndërmarrë një hap të guximshëm që asnjë kompani tjetër nuk e ka bërë.

Ajo ka reklamuar veshjet e saj në trupin e një modeleje me forma trupi të zakonshme dhe me imperfeksione.

Strija, celulit dhe forma të bëshme – fotot e modeles nuk kanë përdorur photoshop dhe kanë frymëzuar shumë njerëz, të cilët i kanë shpërndarë fotot në rrjetet sociale dhe e kanë përgëzuar Bohoo për këtë vendim.

Më pare, të njëjtën modele Boohoo e ka postuar gjithmonë të fotoshopuar. Por një përfaqësues i markës tha për Daily Mail se kjo është bërë “për të festuar bukurinë e një vajze, pavarësisht formës, masës dhe të ashtuquajturave imperfeksione”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat