Sefë Duraj e nis verën me ritëm dhe një super projekt - Bota Sot
Sefë Duraj e nis verën me ritëm dhe një super projekt

Mediale Vip

Sefë Duraj e nis verën me ritëm dhe një super projekt

Nga: Maksim Gjokaj Më: 1 korrik 2020 Në ora: 18:50
Sefë Duraj

"Të ndjej", Kënga ime më e re në bashkpunim me MProduction, shpresoj të ju pëlqen".

Kështu shkruan artisti Sefë Duraj teksa ka postuar projektin e ti më ri e ka përmendur dhe bashkëpunëtorët e tij si për tekstin dhe muzikën Kreshnik Avdiu dhe orkestrimi nga Ermal Krasniqi e video xhiruar në perlën e bregdetit shqiptar nga MProduction-Mirton Xhekaj.

Image
Image

Këngëtari sjell gjithmonë projekte të bukura e që dëgjohen gjatë ndërsa siç thotë dhe teksti i këngës edhe kjo ndjejnë për hit veror dhe jetëgjatësi do të jetë dhe ketë edhe kjo këngë që sapo ka ardhur. /BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat