Një muaj pasi konfirmoi se është në lidhje dashurie, Morena Taraku sërish ‘single’? - Bota Sot
Një muaj pasi konfirmoi se është në lidhje dashurie, Morena Taraku sërish ‘single’?

Mediale Vip

Një muaj pasi konfirmoi se është në lidhje dashurie, Morena Taraku sërish ‘single’?

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 19:28
Morena Taraku

Ka më shumë se një muaj që Morena Taraku përmes një postimi të bërë në Instagram konfirmoi se është në lidhje dashurie.

Këngëtarja u shpreh se ishte në lidhje dhe e lumtur.

Por, duket se shumë shpejt gjërat kanë ndryshuar!

Në një postim të bërë ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një thënie e cila thotë:

“Të jesh beqare nuk do të thotë të jesh e dobët. Do të thotë që ju jeni mjaft e fortë për të pritur atë që meritoni.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat