Gresa Behluli po vjen me këngë të re - Bota Sot
Gresa Behluli po vjen me këngë të re

Mediale Vip

Gresa Behluli po vjen me këngë të re

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 21:36
Gresa Behluli

Gresa Behluli duket se është duke punuar për këngën e re.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Gresa Behuli duket se së shpejti do ta publikoj projektin e saj më të ri muzikor.

Këtë la të kuptohet me një postim në Instagram, aty ku dikush nga ndjekësit ia ka ‘zbuluar sekretin’ këngëtares.

Gresa njihet për projektet e suksesshme muzikore si vetë ashtu edhe me nënën e saj dhe si duket e ka në plan publikimin edhe një projekti të ngjashëm.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat