Afrona mërzitet nga pandemia, kujton pushimet e vitit të kaluar në Hawaii - Bota Sot
Afrona mërzitet nga pandemia, kujton pushimet e vitit të kaluar në Hawaii

Mediale Vip

Afrona mërzitet nga pandemia, kujton pushimet e vitit të kaluar në Hawaii

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 23:56
Afrona

Afrona kujton pushimet me Bleron.

Pasi e kurorëzuan dashurinë me martesë me një dasmë madhështore, Blero dhe Afrona kishin zgjedhur Hawaiin për të pushuar.

Tash kur pandemia i ka ndarë dhe mundësia për tu takuar është e vogël, Afrona është përmalluar për vitin 2019, atëherë kur shijonte pushimet së bashku me bashkëshortin e saj Bleron.

Vetë ajo e ka publikuar një foto në Instagram, nëpërmjet të cilës tregon se do të donte të kthehej në kohë dhe ta shijonte jetën pa maskë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2019❤️🙏🏼 I wish i could go back in time and enjoying the life without a mask😷 #throwback #hawaii

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat