Tuna vjen më ndryshe në imazhet e reja, rrëmben vëmendje me dukjen e veçantë - Bota Sot
Tuna vjen më ndryshe në imazhet e reja, rrëmben vëmendje me dukjen e veçantë

Mediale Vip

Tuna vjen më ndryshe në imazhet e reja, rrëmben vëmendje me dukjen e veçantë

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 11:48
Tuna

Këngëtarja nga Shkupi, Tuna Sejdi, është personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja, e cila numëron mbi 500 mijë ndjekës në Instgram, shpesh ndan me fansat imazhe dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë, ajo ka ndarë disa fotografi atraktive në të cilat ka vënë në pah linjat atraktive.

Image

Përveç pamjes së veçantë e që njihet për eksperimentet me flokët, Tuna ka marrë vëmendje edhe me ndryshimet e bëra në fytyrë.

Megjithatë, krijuesja e shumë hiteve vazhdon të jetë e pëlqyer në skenë përkundër viteve që numëron.

Nëna e një djali në njërën prej imazheve ka treguar më shumë nga fiziku i saj në këmishën e bardhë me blu.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat