Fifi ka humbur shumë peshë, mezi njihet në këtë paraqitje - Bota Sot
Fifi ka humbur shumë peshë, mezi njihet në këtë paraqitje

Mediale Vip

Fifi ka humbur shumë peshë, mezi njihet në këtë paraqitje

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 12:20

Fifi dita e ditës po humb akoma më shumë peshë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, në fillimet e para të karrierës ka marrë vëmendjen me zërin e saj por edhe thjeshtësia dhe paraqitjet e saj skenike kanë qenë shumë të komentuara por pozitivisht.

Fifi asnjëherë nuk e ka pasur problem mbipeshën mirëpo me veprimin e fundit ka treguar se mund t’ia dal.

Këngëtarja ka humbur peshë saqë mezi njihet, sidomos në paraqitjen e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat