“Thirrem miss”, Ronela Hajati ngrit akoma më shumë temperaturat sot - Bota Sot
“Thirrem miss”, Ronela Hajati ngrit akoma më shumë temperaturat sot

Mediale Vip

“Thirrem miss”, Ronela Hajati ngrit akoma më shumë temperaturat sot

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 14:14

Ronela Hajati ka provokuar keq me foton e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, ka zgjedhur që t’i provokoj rëndë fansat e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar në të brendshme dhe duket tejet seksi. Ronela njihet për format e saj trupore edhe lidhur me këtë çështje ka pasur komente të shumta.

“Hajde baby thirrem miss!”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Edhe sa i përket muzikës, Ronela është një prej emrave të suksesshëm.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat