Erdhi "Nana e Mërgimtarit" nga artisti Klement Tinaj, këngë që të emocionon - Bota Sot
Erdhi "Nana e Mërgimtarit" nga artisti Klement Tinaj, këngë që të emocionon

Mediale Vip

Erdhi "Nana e Mërgimtarit" nga artisti Klement Tinaj, këngë që të emocionon

Nga: Maksim Gjokaj Më: 2 korrik 2020 Në ora: 15:03
Klement Tinaj

"Nana e Mërgimtarit" quhet kënga ardhur e kënduar mjaft bukur nga aktori i njohur dhe këngëtari Klement Tinaj.

Muzika e këngës është punuar nga Kreshnik Smajlaj dhe Jaden Hwang, videoklipi punuar nga Mind Control Entertainment, ndërsa të drejtën e publikimit e ka Blue Sky Tv.

Kënga është mjaft e bukur dhe prekëse e do tju bëjë të emocionoheni e ta dëgjoni disa herë.

Artisti i shumë çmimeve si aktor në Amerikë por me origjinë nga Malësia ka dashur të vijë me këtë super projekt.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat