Angela Martini po i shfrytëzon në maksimum ditët e nxehta me diell - Bota Sot
Angela Martini po i shfrytëzon në maksimum ditët e nxehta me diell

Mediale Vip

Angela Martini po i shfrytëzon në maksimum ditët e nxehta me diell

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 15:27
Angela Martini

Angela bën jetë luksoze dhe pushimet nuk mungojnë asnjëherë.

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini duket se po i shfrytëzon mjaft mirë ditët e nxehta me diell.

Kjo pasi me publikimin e fotove të ndryshme në rrjete sociale po tregon vendet luksoze ku po kalon pushimet dhe se si në maksimum është duke i shijuar ditët e nxehta të verës.

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto, imazh në të cilin duket seksi e veshur me një fustan të zi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat