Mesazhi i koduar në veshjen e Dafina Zeqirit në këngën ‘Aman’! - Bota Sot
Mesazhi i koduar në veshjen e Dafina Zeqirit në këngën ‘Aman’!

Mediale Vip

Mesazhi i koduar në veshjen e Dafina Zeqirit në këngën ‘Aman’!

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 15:50
Dafina Zeqiri

Dje u publika kënga me e re e treshes Dafina Zeqiri-Ledri Vula-Lumi B, e titulluar “Aman”. Ndrësa klipi ende pa mbushur 24 orë ka fituar mijëria klikime, duket se veshja dhe grimi i Dafinës nuk kanë qenë aspak rastësore.

Por, duket se imazhi i saj i kuruar ka pasur një mesazh të cilin e ka zbuluar grimeri Arbër Bytyqi. Në kuadër të muajit të komunitetit LGBT, këngëtarja seksi së bashku me grimierin e njohur kanë dashur të përkrahin anëtarët e këtij komuniteti përmes veshjes dhe grimit.

‘Unë dhe Dafina Zeqiri erdhëm me idenë që të përfshijmë ngjyrat më cool të ylberit dhe të festojmë këtë pamje në nderim të muajit të krenarisë së LGBT’ – është shprehur Bytyqi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat