Bikinet e Abbyt që ngjajnë sikur maska - Bota Sot
Bikinet e Abbyt që ngjajnë sikur maska

Mediale Vip

Bikinet e Abbyt që ngjajnë sikur maska

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 15:52
Abby

Abby së fundmi na ka habitur me një video që e hodhi në Instagram.

Nëse keni pritur të zhivshet derisa xhiroi video, jeni gabim, ajo thjeshtë bëri ca lëvizje skenike.

Por, edhe kësaj radhe vëmendje merr trupi i saj dhe forma e bikineve.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here’s a little video since I haven’t uploaded one in awhile 🧜‍♀️☀️💚 @escapeswimwear

A post shared by ABBY DOWSE (@abbydowse) on

Këto të fundit për nga ngjyra dhe dizajni, dukeshin sikurse janë maska.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat