Fero ia kaloi Arbenitës, ja pse - Bota Sot
Fero ia kaloi Arbenitës, ja pse

Mediale Vip

Fero ia kaloi Arbenitës, ja pse

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 15:57
Arbenita Ismajli dhe Fero

Modelja Arbenita Ismajli ka krahasuar veten me Feron në një përballje përmes një sondazhi.

Ajo ka pyetur ndjekësit se kush i ka vetullat më të mira, ajo apo reperi.

E duket se përgjigja e ndjekësve e ka habitur.

Përkundër kujdesit në imazh që përfshin edhe vetullat, triumfues ka dalë Fero i cili pa dyshim se kësaj pjese i kushton shumë më pak rëndësi, për të mos thënë aspak.

Ndonëse në një rezultat të ngushtë, me një diferencë prej 4%, ndjekësit kanë menduar se Fero i ka vetullat më mirë.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat