Xhesika e ka Coronën… por në dorë - Bota Sot
Xhesika e ka Coronën… por në dorë

Mediale Vip

Xhesika e ka Coronën… por në dorë

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 16:02
Xhesika Seferi

Është një nga modelet më të mira shqiptare.

Xhesika Seferi po e shijon motin e mirë, diellin dhe plazhin dhe shijën e birrës Corona.

Ajo në Instastory ka hedhur një foto ku shihet vetëm me bikine dhe po freskohej me këtë pije.

E tillë, Xhesika duket shumë seksi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat