Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato - Bota Sot
Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato

Mediale Vip

Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 16:48
Adelina Thaçi

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografive të fundit ajo na ka prezantuar me vajzat e saj të cilat janë rritur dhe janë bërë shumë simpatike.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat