Tayna thekson të pasmet në pozën para pasqyrës - Bota Sot
Tayna thekson të pasmet në pozën para pasqyrës

Mediale Vip

Tayna thekson të pasmet në pozën para pasqyrës

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 16:52
Tayna

Tayna tregoi të pasmet në veshjen e ngushtë.

Tayna është një prej emrave më të komentuar të estradës, e cila njihet për disa projekte muzikore.

Krahas projekteve muzikore, reperja merr vëmendje edhe për paraqitjet e saj publike, në të cilat shfaqet tejet atraktive.

Së fundi, ajo u shfaq tejet provokuese e veshur me një kostum të ngushtë, i cili ia vë në pah të pasmet.

Me flokë të shkurtra rozë dhe me kostumin shumëngjyrësh, ajo dukej joshëse teksa mori pozë para pasqyrës.

Tayna së fundi ka nisur mbrëmjet muzikore pas disa muajsh pauzë, ndërsa së shpejti vjen me videoklip të ri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat