Georgina me tjetër fotografi joshëse në jahtin luksoz

Mediale Vip

Georgina me tjetër fotografi joshëse në jahtin luksoz

Më: 2 korrik 2020 Në ora: 17:33
Georgina Rodriguez

Georgina pozoi tërheqëse e veshur me fustan të bardhë.

Georgina Rodriguez vazhdon të bëjë paraqitje joshëse, kësaj radhe nga jahti luksoz, shkruan lajmi.net.

Partnerja e Ronaldos ishte veshur me një fustan të ngushtë, i cili ia theksonte linjat perfekte trupore, teksa në kokë po mbante një kapele.

“Lumturia nuk zvogëlohet kurrë nëse ndahet …”, ishte mbishkrimi që Georgina ia ka lënë fotografisë.

Kujtojmë se Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo gjatë pandemisë kanë qëndruar të vetizoluar me fëmijët e tyre në rezidencën që e kanë

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

La felicidad nunca disminuye si es compartida 💘...

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat