“Zyrtarisht” verë për Luana Vjollcën, moderatorja “ngre temperaturat” me bikini - Bota Sot
“Zyrtarisht” verë për Luana Vjollcën, moderatorja “ngre temperaturat” me bikini

Mediale Vip

“Zyrtarisht” verë për Luana Vjollcën, moderatorja “ngre temperaturat” me bikini

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 21:27
Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga femrat më të bukura e seksi të showbizit shqiptar, dhe kjo nuk ka vend për diskutim.

Autorja dhe moderatorja e njohur e ka treguar edhe një herë këtë, përmes postimit të fundit në Instagram.

Bukuroshja bionde “ka ngritur temperaturat” me foton e parë me bikini nga kjo verë, ku shfaqet më në formë se kurrë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat