Dafina tregon çfarë ndodhi në prapaskenat e klipit të ri - Bota Sot
Dafina tregon çfarë ndodhi në prapaskenat e klipit të ri

Mediale Vip

Dafina tregon çfarë ndodhi në prapaskenat e klipit të ri

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 12:07
Dafina, Ledri Lumi

Dafina solli pamje nga prapaskenat e videoklipit të “Aman”.

Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri Vula para pak ditësh publikuan projektin e ri muzikor me titull “Aman”.

Kënga erdhi me ngjyra e ritëm veror, ndërsa për pak ditë mori mbi 3 milionë klikime në kanalin YouTube.

Me anë të një videoje, Dafina publikoi pamje nga prapaskenat e këtij klipi, ku tregon se çfarë ndodhi gjatë xhirimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat