“Më thave shpirtin!” Rudina Dembacaj humb një prej njerëzve më të shtrenjtë në jetë - Bota Sot
“Më thave shpirtin!” Rudina Dembacaj humb një prej njerëzve më të shtrenjtë në jetë

Mediale Vip

“Më thave shpirtin!” Rudina Dembacaj humb një prej njerëzve më të shtrenjtë në jetë

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 13:53
Rudina Dembacaj

Moderatorja dhe aktorja e njohur Rudina Dembacaj, ka humbur një prej njerëzve më të shtrenjtë në jetë.

Rudina ka humbur të atin i cili prej disa ditësh ishte i shtruar në spital.

Duke publikuar një fotografi të tij ajo shkruan, “I shtrenjti im, më thave shpirtin! Lamtumirë diell zemre! Shko pranë Zotit, Rexhep Dembacaj”.

Katër ditë më parë, kur kishte ditëlindjen, moderatorja ndau disa fotografi me të atit, ku shkroi, “Ditëlindja ime sot, do jetë tek dera e spitalit, duke të të thënë “Të dua Ba” je i vetmi njeri që kam adhuruar gjithmonë! Të dua shumë”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat