Thalia pozon me të pasme të kthyera - Bota Sot
Thalia pozon me të pasme të kthyera

Mediale Vip

Thalia pozon me të pasme të kthyera

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 14:12
Thalia Hall

Thalia Hall ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë shihet se pozoi me bikine.

Por, edhe kësaj radhe, ajo zgjodhi bikine vijë dhe duket sikur po dëshiron që të dal sa më e zhveshur që është e mundur.

Duke u kthyer nga pas, Thalia duket shumë bombastike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat