Kanye West thotë se kishte koronavirus - Bota Sot
Kanye West thotë se kishte koronavirus

Mediale Vip

Kanye West thotë se kishte koronavirus

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 16:20
Kanye West

Kanye West, i cili është kritikuar për shkak të mbështetjes së tij për Donald Trump, raportohet ai ka humbur besimin tek presidenti i Amerikës.

“Duket si një rrëmujë e madhe për mua,” tha West.

Komente të West vijnë pasi ai njoftoi se ai po kandidon për president, pavarësisht se i ka ikur afati në disa shtete për të marrë vota.

Në intervistë, Kanye zyrtarisht tërhoqi mbështetjen e tij nga Presidenti Republikan. Ai gjithashtu konfirmoi se do të kandidojë për President në vitin 2020.

Kanye poashtu zbuloi se kishte COVID-19 në shkurt duke treguar edhe për simptomat.

 “Të dridhura, duke u tundur në shtrat, duke marrë dushe të nxehtë, duke shikuar video duke më thënë se çfarë duhej të bëja për ta kapërcyer atë. Mbaj mend që dikush më kishte thënë që Drake kishte koronavirusin dhe përgjigja ime ishte se Drake nuk mund të jetë më i sëmurë se unë! ”

Ndërkohë, Kanye së fundi ka filluar ndërtimin e një masioni super luksoz në Wyomind të Amerikës, për të dhe familjen e tij

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat