Albina Kelmendi paralajmëron bashkëpunimin me Taulant Bajraliun - Bota Sot
Albina Kelmendi paralajmëron bashkëpunimin me Taulant Bajraliun

Mediale Vip

Albina Kelmendi paralajmëron bashkëpunimin me Taulant Bajraliun

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 22:17
Albina, Taulanti

Albina dhe Taulanti po vijnë me bashkëpunim.

Këngëtarja e njohur shqiptare Albina Kelmendi dhe kolegu i saj këngëtar Taulant Bajraliu kanë bashkuar idetë për një bashkëpunim.

Ishte Albina ajo e cila e ka treguar këtë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

“Se shpejti kanga e re me kolegun tim, Taulant Bajraliu”, ka shkruar ajo pranë fotografisë së postuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat