Renee i ka bërë befasinë e këndshme Erës për ditëlindje, publikohen pamjet - Bota Sot
Renee i ka bërë befasinë e këndshme Erës për ditëlindje, publikohen pamjet

Mediale Vip

Renee i ka bërë befasinë e këndshme Erës për ditëlindje, publikohen pamjet

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 22:27
Era dhe Nora

Janë publikuar foto nga festa e ditëlindjes së Era Istrefit.

Së fundmi këngëtarja Era Istrefi e ka festuar ditëlindjen.

E sot motra e saj Nora ka publikuar pamje nga befasia që mbesa Renee i kishte organizuar.

“Suprise party nga Renee per ditelindjen e tezes saje qe e don shume @eraistrefi 🤗😍♥️”, ka shkruar Nora pranë postimit të bërë në Instagram.

Era është shumë e lidhur me mbesën e saj Renee, me të cilën e shohim shpesh bashkë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat