Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë - Bota Sot
Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë

Mediale Vip

Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 22:14
Tayna

Tayna iu përgjigj ndjekësit që e pyeti për të pasmet.

Tayna është një nga rep-artistet më të suksesshme aktualisht në vend, e cila numëron disa hite.

Ajo njihet edhe për linjat trupore, për të cilat komentohet shumë dhe kujdeset në maksimum që të jetë në top-formë.

Një prej ndjekësve i shkruan “Pse po të rriten të pasmet tua çdo ditë e më shumë?”, ndërsa reperja iu përgjigj me disa ‘emoji’, duke treguar se është ushqimi ai që e bëri të shtojë peshë.

Kujtojmë se rep-artistja gjatë ditës së sotme ka konfirmuar se nënshkroi kontratë me “Sony Music”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat