Nora Istrefi me bikini në vlerë rreth 200 euro - Bota Sot
Nora Istrefi me bikini në vlerë rreth 200 euro

Mediale Vip

Nora Istrefi me bikini në vlerë rreth 200 euro

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 23:09
Nora Istrefi

Nora Istrefi edhe për bikini paguan shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka nisur pushimet pavarësisht rrezikut të përhapjes të virusit Covid-19.

Në det po shoqërohet nga mikja e saj më e mrië, vajza Renee.

Nora nga pushimet i ka publikuar disa foto në të cilat duket seksi në bikini, më pas doli çmimi i tyre dhe nuk është i ulët.

Bikinit e këngëtares shqiptare kushtojnë 195 euro ndërsa sandalet 575 euro.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat