Ish-banorja e BB pozon seksi nga pushimet në Dhërmi - Bota Sot
Ish-banorja e BB pozon seksi nga pushimet në Dhërmi

Mediale Vip

Ish-banorja e BB pozon seksi nga pushimet në Dhërmi

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 23:25
Armela

Armela ka treguar trupin seksi dhe tatuazhet.

Ish-banorja e BB, Armela, po i shijon ditët e nxehta të verës në bregdetin shqiptar, saktësisht Dhërmi.

Nga atje ka zgjedhur që me ndjekësit në Instagram ta ndajë një foto ku tregon format trupore e tatuazhet që ka në trup.

Duke qenë se është mike e Gerta Shinos, duket se atje ndodhet me të dhe të dashurin e saj Florentin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝗜 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗻𝗱 𝘁𝗼 𝗰𝗵𝗶𝗹𝗹 𝗹𝗶𝗸𝗲 𝗮 𝘀𝗮𝘃𝗮𝗴𝗲

A post shared by ᴀ ʀ ᴍ ᴇ ʟ ᴀ (@armela_official) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat