Adelina Berisha sjell një pozë joshëse, teksa nis xhirimet e klipit të ri - Bota Sot
Adelina Berisha sjell një pozë joshëse, teksa nis xhirimet e klipit të ri

Mediale Vip

Adelina Berisha sjell një pozë joshëse, teksa nis xhirimet e klipit të ri

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 23:28
Adelina Berisha

Duke qenë një prej yjeve më atraktive të skenës shqiptare, Adelina Berisha tërheq vëmendjen me imazhet që i ndan me fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka pozuar në mënyrë atraktive para pasqyrës, ndërkohë që është në përgatitje të materialeve të reja muzikore.

Adelina është në përgatitje të këngës së saj më të re, e cila është me ritme verore dhe pritet të pëlqehet nga fansat e muzikës së saj.

Producenti Rzon qëndron prapa këtij projekti, të cilit ia ka bërë muzikën e këngës së re të bukuroshes.

Ndërkaq, sa i përket stilimit të videos muzikore, është kujdesur dizajnerja e mirënjohur, Blerina Kllokoqi-Rugova. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#anthoreone 🍩

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat