Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Elgiti i bën urimin e veçantë Kleas me rastin e ditëlindjes

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 12:41
Elgit Doda dhe Klea Huta

Elgit Doda e ka uruar publikisht Klea Hutën.

Sot është një ditë e rëndësishme për Klea Hutën dhe jo vetëm për të.

Ajo feston ditëlindjen dhe kjo datë është e veçantë edhe për më të dashurit e saj, sidomos bashkëshortin dhe djalin e tyre të vogël, Kridin.

Me këtë rast Elgiti i ka bërë urimin special nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram. Në urimin e ditëlindjes, Elgiti e ka quajtur Klean si gruan dhe mamin më të mrekullueshme.

“Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi  @kleahuta”, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi ❤️ @kleahuta

A post shared by GITI (@elgitdoda) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat