Big Mama pozon e lumtur krah nënës së saj - Bota Sot
Big Mama pozon e lumtur krah nënës së saj

Mediale Vip

Big Mama pozon e lumtur krah nënës së saj

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 13:49
Big Mama

Big Mama duket plot jetë në foton e fundit.

Këngëtarja shqiptare, Big Mama, për shkak të punës që bën si gazetare, shumicën e kohës është në teren.

Atë jemi mësuar ta shohim duke vizituar vende të ndryshme të botës dhe sigurisht se i mungojnë personat e saj të zemrës të cilët nuk i sheh shpesh.

Së fundmi ajo ka kaluar kohë me nënën e saj dhe më pas e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën duket e lumtur dhe e kompletuar pranë saj.

“Nëna më e mirë”, shkruan pranë postimit të fotografisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat