Marina Vjollca shpenzon afro 1 mijë euro për një fustan - Bota Sot
Marina Vjollca shpenzon afro 1 mijë euro për një fustan

Mediale Vip

Marina Vjollca shpenzon afro 1 mijë euro për një fustan

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 15:06
Marina Vjollca

Marina Vjollca shpenzon shumë për veshjet e saj.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është një prej emrave të njohur e cila shpenzon shumë për pamjen e saj të jashtme.

Nuk duhet habitur pasi njësoj vepron edhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Së fundmi është publikuar çmimi i një fustani të Marinës dhe thuhet se kap shifrën e 975 eurove.

Geti dhe Marina edhe pushimet i bëjnë në vende të shtrenjta.

Ndër të tjera Marina duket se është mërzitur me gjendjen e pandemisë pasi para disa ditësh është kthyer në kohë dhe ka kujtuar një nga pushimet luksoze me Getin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat