Çmimi i lartë i fustanit që Dafina e veshi në paraqitjen e fundit - Bota Sot
Çmimi i lartë i fustanit që Dafina e veshi në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Çmimi i lartë i fustanit që Dafina e veshi në paraqitjen e fundit

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 11:42
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri shpenzon shumë për dukjen.

Dafina Zeqiri vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet atraktive, teksa shpenzon shumë për veshje.

Së fundi, ajo ishte e ftuar në një emision, ku u shfaq e veshur me një fustan të zi të brendit “Balmain”.

Ky fustan, që ia zbulonte linjat dhe tatuazhet e shumta Dafinës, sipas “What they wearin” ka çmimin 4.490 euro.

Kujtojmë se dy projektet e fundit muzikore të Dafinës janë “Aman” në bashkëpunim me Ledrin dhe Lumin si dhe “La vida” në duet me Gee Dixon. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat