“Mbaje fjalën”, kënga më e re nga Shkumbin Ismaili - Bota Sot
“Mbaje fjalën”, kënga më e re nga Shkumbin Ismaili

Mediale Vip

“Mbaje fjalën”, kënga më e re nga Shkumbin Ismaili

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 23:09
Shkumbin Ismaili

Shkumbin Ismaili po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili, e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Edhe kësaj radhe duket se ai do ti këndoj dashurisë.

Shkumbini e bëri të ditur nëpërmjet Instagramit se kënga titullohet “Mbaje fjalën” dhe do të publikohet së shpejti.

Ai nuk ka zbuluar datën e publikimit apo edhe ndonjë detaj tjetër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat