Tayna çfarë trupi n’vij, duket për bukuri! - Bota Sot
Tayna çfarë trupi n’vij, duket për bukuri!

Mediale Vip

Tayna çfarë trupi n’vij, duket për bukuri!

Më: 16 korrik 2020 Në ora: 13:30
Tayna

Tayna, çdo herë di të duket në formë të shkëlqyer.

Interpretuesja e disa hiteve ka pozuar në bikini, duke treguar linjat e trupit të saj.

Pa dyshim një fizik i tillë është për çdo lëvdatë dhe secila femër do ta kishte zili.

Image
Tayna

Kujtojmë faktin se janë projektet e saj muzikore, ato që vazhdimisht pëlqehen në publik. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat