Modelja bombastike edhe njëherë i vë ‘flakën’ rrjeteve sociale - Bota Sot
Modelja bombastike edhe njëherë i vë ‘flakën’ rrjeteve sociale

Mediale Vip

Modelja bombastike edhe njëherë i vë ‘flakën’ rrjeteve sociale

Më: 19 korrik 2020 Në ora: 09:36
Anastasiya Kvitko

Modelja e njohur Anastasiya Kvitko e cila njihet për format e theksuara trupore gjithashtu njihet edhe për paraqitjet e saj të zjarrta në publik duke mos hezituar në asnjë rast të shfaqet në publik.

Ajo është me origjinë ruse, mirëpo jeton dhe vepron në ShBA, fillimisht në Miami tani në Los Anxhelos ku edhe po e zhvillon furishëm karrierën në fushën e modelimit.

Anastasiya falë formave trupore ka arritur shifra milionëshe të ndjekësve në llogarinë e saj në Instgaram.

E për më shumë se 10 milion fansa që e ndjekin atë ajo publikoi së fundmi një fotografi mjaft joshëse duke vënë në pah format e përthyera trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat