Supermodelja deklaron se ka filluar përsëri punën - Bota Sot
Supermodelja deklaron se ka filluar përsëri punën

Mediale Vip

Supermodelja deklaron se ka filluar përsëri punën

Nga: E.R Më: 22 korrik 2020 Në ora: 12:47
Bella Hadid

Ajo gjithmonë duket e përsosur në pamjet e saj në mediat sociale, me një selfi të postuar ka shkruar se po fillon punën përsëri, ''Back to work baby'', ishte shkrimi i saj në foto.

Bella Hadid duket përsëri mahnitëse në një selfie të shndritshme të postuar në në Instagram.

Modelja, 23 vjeç, bëri një stuhi në një fustan të bardhë në pjesën e pasme të një makine.

Bukuroshja ndezi flakë në fustan të shkurtuar dhe veshi një filtër të fytyrës Pikachu.

Bella ka qenë në karantinë në fermën e Pensilvanisë të nënës së saj Yolanda Hadid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat