Era Istrefi i del në krah Dua Lipës - Bota Sot
Era Istrefi i del në krah Dua Lipës

Mediale Vip

Era Istrefi i del në krah Dua Lipës

Më: 22 korrik 2020 Në ora: 12:53
Dua, Era

Era mbështet Duan lidhur me reagimin e fundit.

Pas debatit që shkaktoi postimi i flamurit me hartën e Shqipërisë së Madhe, Dua Lipa është sqaruar me anë të një statusi të gjatë.

Këngëtarja ka dhënë se është e drejtë e secilit të ndihen krenarë me etninë dhe vendin nga vijnë dhe se nuk ka dashur asnjëherë të nxisë urrejtje.

Pas këtij postimi, asaj i doli në krah edhe Era Istrefi, e cila falënderon Duan për atë që bën.

“Mund të ndërlidhem me këtë shumë… është çështje kohësh të flasim për të. Faleminderit Dua Lipa”, shkruan ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat