Festë në familjen e kryeministrit Edi Rama - Bota Sot
Festë në familjen e kryeministrit Edi Rama

Mediale Vip

Festë në familjen e kryeministrit Edi Rama

Më: 25 korrik 2020 Në ora: 18:26
Edi Rama me familje

Biri i kryeministrit të Shqipërisë feston ditëlindjen.

Djali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, feston ditëlindjen, Zaho sot ka mbushur 6 vjet jetë dhe natyrisht se urimet nga familjarët nuk kanë munguar.

Motra e vogëlushit Rea ka publikuar një foto pran tij dhe i ka shkruar fjalët më të ëmbla “Je shpirti i shpirtit të Universit dhe emri yt është dashuri. Zaho, 6”.

Ndërsa edhe kryeministri ka publikuar një imazh me të birin, ku Zaho shihet i mbuluar nga tullumbacet ‘Zaho 6’ ka shkruar Rama. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZAHO6❤️

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat