“Shac a je çu” flet sërish – Gruaja e videos së famshme bën deklaratë tjetër bombë për bashkëshortin

Mediale Vip

“Shac a je çu” flet sërish – Gruaja e videos së famshme bën deklaratë tjetër bombë për bashkëshortin

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 22:11
Zonja Zoja

Protagonistja e videos virale “O shac” ka qenë e ftuar në emisionin “Sonte” në T7, së bashku me bashkëshortin e saj.

E njëjta u shpreh se nuk është bërë pishman për videon e realizuar, pasi e ka bërë me vetdije të plotë, ndërsa çifti, Zoja dhe Faruku kanë treguar se kanë pranuar shumë mesazhe.

Zonja Zoja u shpreh se është e çmendur pas bashkëshortit të tij, ndërsa është me fat se bënë pjesë në familjen e tij.

“E dua shumë dhe nuk i bie pishmanit për videon. Krejt bota le ta merr vesh se jam e çmendur pas tij. Këtë e kam gjithçka, pasi jam rritur me të. Jam e lumtur që kam pasur fat se kam rënë në dorë të tij dhe familjes së tij”, tha zonja Zoja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat