Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë në formën më të mirë

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë në formën më të mirë

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 23:01
Aferdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl.

E veshur me plot stil e shije, ajo duket kaq perfekte dhe në formë të duhur.

Linjat e trupit të saj, si gjithmonë janë në top formë duke vazhduar të marrë vëmendjen e publikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat