Mozzik dhe Azet së shpejti me një bashkëpunim muzikor - Bota Sot
Mozzik dhe Azet së shpejti me një bashkëpunim muzikor

Mediale Vip

Mozzik dhe Azet së shpejti me një bashkëpunim muzikor

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 23:01
Mozzik dhe Azet

Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik tash e një kohë është duke punuar në albumin e tij më të ri.

Së fundi, reperi ka njoftuar fansat se albumi do të lansohet më 31 korrik.

Mirëpo, Mozzik ka njoftuar edhe për bashkëpunimin e radhës që do të jetë me reperin nga Podujeva, Azetin.

Image
Insta

Kjo lë të kuptohet se dy reperët së shpejti vijnë me këngën e re, ndonëse nuk zbuluan më shumë për fansat e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat