Një drekë me gjoksin jashtë të Oriolës

Mediale Vip

Një drekë me gjoksin jashtë të Oriolës

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 07:25
Oriola Marashi

Në pushime siç duket është me të dashurin e saj Erosin.

E ky i fundit ia ka bërë disa fotografi të reja të dashurës së tij, e cila më pas i hodhi në Instagram.

Në këto imazhe Oriola shihet e veshur me një palë bikine të bardha dhe për shkak të madhësisë së vogël, dukej sikur gjoksi i modeles do dilte jashtë.

E tillë, padyshim që bukuroshja nuk i la vend imagjinatës dhe dëshmoi se sa më fat është futbollisti shqiptar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat