Marina e bën këtë gjë në orët e vona në mes të plazhit

Mediale Vip

Marina e bën këtë gjë në orët e vona në mes të plazhit

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 08:50
Marina Vjollca

Marina tregoi se çfarë bëri mbrëmë në orët e vona në plazh.

Marina Vjollca këto ditë po i shijon disa ditë të mira pushimi bashkë me bashkëshortin, Getoar Selimi.

Moderatorja i ka mbajtur të përditësuar ndjekësit me fotografitë dhe videot që po i sjell kohë pas kohe në rrjete sociale.

Së fundi, ajo publikoi një video nga plazhi teksa shihet se po realizonte fotosesion me aparatin e Renuar Locajt.

Bashkë me të ishte edhe pjesa tjetër e ekipit, por nuk sqaroi nëse këto po bëhen për ndonjë projekt të ri televiziv apo diçka tjetër. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat