Fejohet mbesa e Princeshës Diana, Lady Amelia Spencer

Mediale Vip

Fejohet mbesa e Princeshës Diana, Lady Amelia Spencer

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 09:35
Lady Amelia Spencer

Mbesa e Princeshës Diana është fejuar me të dashurin e saj, me të cilin ishte në lidhje prej 11 vitesh.

Dyshja u takuan gjatë kohës së tyre në universitet, propozimi ishte në Clouds Wine në Afrikën e Jugut, shkruan Fox News.

Amelia Spencer, mbesa e të ndjerës Princesha Diana, është fejuar me të dashurin e saj prej 11 vjetësh, Greg Mallett.

Një agjent i pasurive të patundshme, Mallett, 30 vjeç, i propozoi asaj të mërkuren e kaluar dhe ndau lajmin në Instagram të hënën.

Në postimin e tij, Spencer, 28 vjeçe dhe partneri i saj shfaqen duke shkëmbyer puthje dhe merr vëmendje me unazën e saj magjepsëse.

“Kjo ishte dita më e lumtur e jetës sime. 22 korrik 2020, e pyeta dashurinë e jetës sime të kaloj pjesën tjetër të jetës time me të dhe ajo tha PO”, ishte përshkrimi i Mallett. “Nuk mund të isha më i lumtur dhe të dua me gjithë zemër Amelia”.

Spencer la një koment të ëmbël në postimin e partnerit “Nuk mund të doja më shumë. Dita më e lumtur e jetës time”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat