Fotografi të papublikuara nga pushimet e Duas me të dashurin në St. Lucia - Bota Sot
Fotografi të papublikuara nga pushimet e Duas me të dashurin në St. Lucia

Mediale Vip

Fotografi të papublikuara nga pushimet e Duas me të dashurin në St. Lucia

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 09:59
Dua Lipa

Dua ka ndarë disa momente të bukura nga pushimet e fundit.

Pas disa muajsh qëndrimi e vetizoluar në Londër bashkë me partnerin e saj, Anwar Hadid, Dua Lipa kishte shijuar disa ditë pushimi në St. Lucia.

Këngëtarja shijoi në maksimum ato ditë pushimi dhe më pas udhëtuan drejt fermës së prindërve të Anwarit në Pensilvani.

Së fundi, Dua postoi disa fotografi të reja nga ato pushime, në të cilat shfaqet e lumtur krah Anwarit dhe shfaq fizikun në bikini.

Kujtojmë se Dua Lipa së fundi ka qenë emër shumë i komentuar pas postimeve që bëri lidhur me kërkesën drejtuar kompanisë “Apple” për vendosjen e Kosovës në hartë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

St. Lucia disposables 🥽🐠🐬

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat