Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci - Bota Sot
Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci

Mediale Vip

Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 10:35
Blerta Zeqiri

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë” .

Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluar.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Bullzimi, është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

Ndryshe, detajet që i ka dhënë regjisorja mund t’i kuptoni në intervistën më poshtë.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by #gjesi (@gjesi.t7) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat