Tayna ka një dedikim special për njeriun e saj më të shtrenjtë

Mediale Vip

Tayna ka një dedikim special për njeriun e saj më të shtrenjtë

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 11:58
Tayna

Babai i reperes së njohur shqiptare, Tayna, feston ditën e lindjes dhe nuk kishte si të mungonte një urim publik nga vetë këngëtarja.

Ajo ka publikuar një foto pranë prindërve dhe shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen babi! Jom shumë mirënjohëse dhe e lumtur që t’kom! Të duam”.

Tayna e ka treguar shpesh lidhjen e saj të fortë që ka me prindërit. Ajo është vajzë e vetme dhe duke qenë e tillë i gjithë përkushtimi dhe dashuria e prindërve kanë qenë të fokusuara tek ajo dhe me siguri sot reperja po ja shpërblen me punën e saj të palodhur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat