Xhensila me veshje sportive, thekson linjat ‘bombastike’ trupore

Mediale Vip

Xhensila me veshje sportive, thekson linjat ‘bombastike’ trupore

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 19:02
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhensila Myrtezaj njihet për talentin e saj në muzikë dhe ndër vite ka sjellë shumë projekte muzikore që janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Ajo përpos talentit për muzikën, pëlqehet shumë edhe për shkak të bukurisë dhe paraqitjeve të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Ajo gëzon mbi 1.6 milionë ndjekës në Instagram, ku nuk heziton të publikoj fotografi të saj.

Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen me një pozë mjaft të ‘nxehtë’, ku me një veshje sportive ajo ka vënë në pah linjat e formësuara trupore, me ç’rast ka marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat